real estate menu left
real estate menu rightNAŠE ADRESA :

Real M. Lázně

Hlavní tř. 222

353 01 M. Lázně

Telefon :

354 603 370

E-mail :

info@realml.cz

Informace o zakázkách :

Milan SURYNEK

Mobil : 775 209 081

E-mail : ml@realml.cz

NAŠE KANCELÁŘ - MAPA

....Zobrazit sídlo RK na mapě....
Hlavní strana >>> Vítejte na našich stránkách
Vážený návštěvníku naší stránky,

těší mě, že jste našel čas k prohlídce naší webové stránky, našich nabídek. Za to Vám mohu slíbit, že najdete nejen velký přehled nemovitostí především v Karlovarském a Plzeňském kraji, ale také jejich logické uspořádání, abyste nebloudil po desítkách nabídek, o které nemáte zájem.

Vedle nabídek nemovitostí se můžete seznámit s naší firmou, referencemi, můžete zadat poptávku, zjistit možnosti úvěrování svých nemovitostí apod.

V horní části jsou jednotlivé informace  přehledně rozčleněny po jednotlivých kategoriích.  Jistě nepřehlédnete i oddělenou nabídku prodejů a pronájmů nemovitostí. Na titulní straně jsou prioritně zveřejněny nové zakázky a slevy, to je především služba pro klienty, které naše stránky sledují pravidelně.

Jako další službu máme i poptávku po nemovitostech. Zde si můžete zdarma zadat své konkrétní poptávky. Jakmile realitní kancelář takovouto nemovitost získá, jste o ni ihned informováni. Podotýkám, že za tuto službu neplatíte.

Vytvoření přehledných a zajímavých stránek je náročná práce, kterou se snažíme stále stále doplňovat. Víme ale, že je vždy možno věci zlepšovat. Budete- li chtít se vyjádřit k našim stránkám, jejich obsahu a přehlednosti, uvítám to s radostí. Děkuji předem.

Milan Surynek
Real M. Lázně

 


Založeno na Joomla.